Velice provizorni forum nova media
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velice provizorni forum nova media

forum studaku novych medii
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 jde tam dneska někdo

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Imzadi

Imzadi


Po?et p?ísp?vk? : 62
Join date : 03. 12. 07
Age : 40
Location : Praha

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeTue Mar 04, 2008 7:02 pm

mimochodem:

Petr Štěpánek
ředitel SFŽP
jde tam dneska někdo 1963-stepanek
Petr Štěpánek (nar. 1972) absolvoval studium na Technické univerzitě ve
Zvolenu a Fakultě architektury STU v Bratislavě, na VŠ již několik let
také vyučuje. Na Státní fond životního prostředí přišel z dozorčí rady
společnosti Raven Consulting. Má dlouholeté zkušenosti z řízení a
marketingu dotačních projektů. Do června roku 2006 řídil Economii
Online, kde mj. realizoval projekt eDotace.cz a evropský portál
Euroskop.cz pro Úřad vlády. V představenstvu občanského sdružení
Památník Hartmanice pomáhá obnovovat šumavskou synagogu.



(zdroj zde - http://www.sfzp.cz/sekce/151/vedeni-sfzp )
Návrat nahoru Goto down
http://musheeblog.wz.cz
Imzadi

Imzadi


Po?et p?ísp?vk? : 62
Join date : 03. 12. 07
Age : 40
Location : Praha

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeTue Mar 04, 2008 7:04 pm

a pro fajnsmekry pokracujeme Surprised)

predchozi ve vetsim
jde tam dneska někdo 1963stepanekmu0.th


Zleva ministryně Džamila Stehlíková, poslankyně Olga Zubová, ředitel SFŽP Petr Štěpánek a poslankyně Kateřina Jacques
jde tam dneska někdo 29stehlikovalg9.th

(zdroj - http://www.env.cz/AIS/web-news.nsf/f896d23fe2b34882c1256e87005c6603/38ca54721c23c746c12572f200239ce8?OpenDocument
Návrat nahoru Goto down
http://musheeblog.wz.cz
Láďa




Po?et p?ísp?vk? : 51
Join date : 25. 10. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeTue Mar 04, 2008 9:18 pm

Děkujeme lustračnímu oddělení za práci.
Návrat nahoru Goto down
eliskah




Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 01. 11. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 12:17 pm

Surprised) ... no ono to neni tak easy, petru stepanku je totiz kupa!Surprised)
Návrat nahoru Goto down
Martina




Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 25. 10. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeTue May 06, 2008 6:45 pm

Co ke zkoušce:
Na výběr je několik možných variant, je zcela na nás, co si vybereme:

  • Kvalifikovaná rešerše na nějaké téma ohledně netu, nových médií...(vyhledat zdroje, články podle relevantnosti...ne na principu Google SmileSmileSmile
  • Srovnání cca 5 webů s podobným zaměřením, z čehož minimálně dva musí být zahraniční (jinak to můžou být zpravodajské weby, stránky firem s podobným zaměřením, nebo stránky státní správy)
  • Detailní marketingový plán pro multimediální projekt (projekt dle vlastního uvážení, ale musí být multimediálníSmile)
  • Eseje: Člověk v kyberprostru, Závislost na médiích, Diverzifikace zpráv pro různé cílové skupiny
  • Stream ze Secondlife (fotky, videa...)
poslat na petr.stepanek@centrum.cz a v mailu označit předmět vykřičníkem, termíny nejsou
Návrat nahoru Goto down
eliskah




Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 01. 11. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: a jeste...   jde tam dneska někdo Icon_minitimeWed May 07, 2008 12:17 pm

Martina napsal:
Co ke zkoušce:
Na výběr je několik možných variant, je zcela na nás, co si vybereme:

  • Kvalifikovaná rešerše na nějaké téma ohledně netu, nových médií...(vyhledat zdroje, články podle relevantnosti...ne na principu Google SmileSmileSmile
  • Srovnání cca 5 webů s podobným zaměřením, z čehož minimálně dva musí být zahraniční (jinak to můžou být zpravodajské weby, stránky firem s podobným zaměřením, nebo stránky státní správy)
  • Detailní marketingový plán pro multimediální projekt (projekt dle vlastního uvážení, ale musí být multimediálníSmile)
  • Eseje: Člověk v kyberprostru, Závislost na médiích, Diverzifikace zpráv pro různé cílové skupiny
  • Stream ze Secondlife (fotky, videa...)
poslat na petr.stepanek@centrum.cz a v mailu označit předmět vykřičníkem, termíny nejsou

a jeste muzeme prezentovat vlastni webovy projekt... ma to ale byt pokrocily webovy projekt, tedy ne blozinek.
Návrat nahoru Goto down
marie skalova




Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 25. 10. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 3:34 pm

jakej rozsah nevite nekdo? kolik to ma bejt stran? dik dik
Návrat nahoru Goto down
Láďa




Po?et p?ísp?vk? : 51
Join date : 25. 10. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 9:07 pm

záleží co píšeš, myslim že o rozsahu ani nemluvil. Jediný kritérium myslim bylo aby to "odpovídalo úrovni VŠ studentů"...
Návrat nahoru Goto down
marie skalova




Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 25. 10. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 2:53 pm

a sakrblé...
Návrat nahoru Goto down
eliskah




Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 01. 11. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 6:58 pm

taky rikal neco o znamkovani... co jsem pochopila, tak to vyznelo jako ze to da celkem ochotne, ale bude rozlisovat prave u te udelene znamky...
Návrat nahoru Goto down
marie skalova




Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 25. 10. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 11:18 pm

toz tak v tomto pripade...
Návrat nahoru Goto down
Martina




Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 25. 10. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 4:55 pm

....bych měla začít psát Very Happy
Návrat nahoru Goto down
marie skalova




Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 25. 10. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeTue Jun 17, 2008 1:40 pm

ja taky jeste furt hazim valec a nezacinam...ehm...podpora stejně linych spoluzaku se dycky hodi, ne?
Návrat nahoru Goto down
Imzadi

Imzadi


Po?et p?ísp?vk? : 62
Join date : 03. 12. 07
Age : 40
Location : Praha

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 1:01 pm

tak ja sem mu to uz tak nejak poslala, samozrejme bez jakekoli reakce, tak nevim...
Návrat nahoru Goto down
http://musheeblog.wz.cz
Martina




Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 25. 10. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeTue Aug 05, 2008 12:25 pm

Hele, já mu to normálka posílala už koncem června a nic.... mátě někdo podobnou zkušenost, nebo jenom neumim napsat mail?:-):-)
Návrat nahoru Goto down
Imzadi

Imzadi


Po?et p?ísp?vk? : 62
Join date : 03. 12. 07
Age : 40
Location : Praha

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 9:36 am

Martina napsal:
Hele, já mu to normálka posílala už koncem června a nic.... mátě někdo podobnou zkušenost, nebo jenom neumim napsat mail?:-):-)

viz muj prechozi prispevek - taky jsem mu to poslala nekdy koncem cervna a neozval se...on je vubec trochu slabsi v ty elektronicky komunikaci, kdyz sem mu psala kvuli diplomce, musela sem mu napsat dvakrat, nez reagoval. Mozna by to chtelo poslat mu to znova, a mozna to i zkusim...jenom nevim jestli tu prezentaci este vubec najdu :o(
Návrat nahoru Goto down
http://musheeblog.wz.cz
Martina




Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 25. 10. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 8:19 pm

Lucka: tak já jsem sebrala veškerou drzost a zavolala jsem mu...(pže jedu do toho Finska a potřebuju už celkem nutně uzavřít ročník :-))- jinak bych se na to vykašlala :-), no byl ve Vietnamu :-), zítra prý mi pošle na mail výsledek, tak čekám

Jen tak mimochodem, kolik těch kreditů musím teda vlastně mít, aby mě pustili do dalšího ročníku (60?30?) někde sem našla dokonce číslo 40....
Ať vím, jak moc ho mám stíhat :-):-)
Návrat nahoru Goto down
Imzadi

Imzadi


Po?et p?ísp?vk? : 62
Join date : 03. 12. 07
Age : 40
Location : Praha

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 12:57 pm

Martina napsal:
no byl ve Vietnamu :-), zítra prý mi pošle na mail výsledek, tak čekám
-):-)
tak to sem zvedava jestli mu dojde aby odpovedel na vsechny, nebo odpovi jenom tobe...pockam a uvidim, a kdyztak ho nekdy pristi tyden zacnu urgovat
Návrat nahoru Goto down
http://musheeblog.wz.cz
Imzadi

Imzadi


Po?et p?ísp?vk? : 62
Join date : 03. 12. 07
Age : 40
Location : Praha

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 10:34 am

dotaz pro vsechny - reagoval nekomu z vas na tu praci? a zapsal vam to? protoze ja to mam "splneny" uz od cervna, ale porat bez reakce...maily se mi z jeho schranky na Centrum vracej, protoze ji ma plnou, ze schranky na Thesign mi taky chodi prapodivna odpoved, neco jako "mail delayed", tak nevim jestli ty urgence vubec dostal...nicmene jednou to tam ma urcite, ale jeslti tu dyl nebyl, takto v ty zaplave mailu asi prehlidne.
Premejslim ze se mu asi taky ozvu na mobil, protoze mi protejkaj kredity mezi prstama

Jo a jestli nekdo vite jakej ma bejt ten spravnej pocet, kterej musime za dva semestry mit, tak dejte prosim vedet. Ja nejak zila v domeni ze staci 30, ale zacinam se bat, ze to tak neni :o(
Návrat nahoru Goto down
http://musheeblog.wz.cz
Láďa




Po?et p?ísp?vk? : 51
Join date : 25. 10. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 5:06 pm

Ahoj. No hale to je dobrý. Já se muto teprv chystám poslat. Poprvý.

Ale těch kreditů musíme mít určitě 30. To sem si jistej.

Jen nevim, co se stane, když teď nestihnu tenhle kurz uzavřít. Budu ho muset opakovat?

Jaký je vlastně číslo na Štěpánka?

No a zejtra jedu na studijní oddělení za B. Černou, co se stará o elektronickej zápis, nechat zapsat Kermese ze zimního semestru. V indexu ho mám, tak snad problém nebude. Narozdíl od toho letního, kterýho snad nemá v indexu nikdo z nás. Nebo jo?

Máte někdo v IS zapsanýho jakýhokoliv Kermese?
Návrat nahoru Goto down
eliskah




Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 01. 11. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 5:15 pm

takze...
-mam telefon na stepanka (via Martina) 602 555 040...
-vubec na me nereagoval, posilala jsem to nekdy minuly tyden... takze uvidime, no...s jeho mailboxem mam stejny problem. mozna je ve vezeni.
-jsem si na 95 procent jista, ze staci 30 kreditu (skoro teda na 98 procent)
-zapocet ze zimniho kermese mi v IS taky nejak zahadne zmizel, v indexu ho ale mam... letni nic, ticho po pesine...
-Lado, kdy jdes na to studijni? taky mam nejak divne zaspanyho toho petricka prvniho, ale to je uz ohrana pisnicka
-co se stane, kdyz neudelam predmet? vykaslala jsem se na zkousku z anglictiny, a mam tam jeden vycerpany pokus...
-co ten typek z predmetu integrace mentalne a socialne postizenych (tj diplomoveho seminare)... poslali jste mu to nekdo? a uznal to nekomu?
-a co leto? jste odpocinuty a opaleny?
Návrat nahoru Goto down
Imzadi

Imzadi


Po?et p?ísp?vk? : 62
Join date : 03. 12. 07
Age : 40
Location : Praha

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 8:08 pm

tak sem rano psala Stepankovi SMSku, ze bysme jako potrebovali od nej nejaky vysledky, protoze se uzavreni kvapem blizi
odepsal, ze do pondeli to da do poradku...a ze prej to nahlasi i ve skole (coz sem pochopila,snad dobre, jako kryci vyraz pro zapsani do IS) tak sem na to zvedava...nicmene stale zbyva otazka jak nam to stihne napsat do indexu, protoze na studijnim budou chtit oboje
Chylovi sem posilala praci pred par minutama, ale obavam se jeho reakce :o/
Petricka ze zimniho semestru sem este neodevzdala, takze zapis do IS neresim, nicmene mam ten predmet zapsanej jednou spatne a jednou dobre, tak proste ten spatnej necham vyhnit a reknu mu potom aby mi to zapsal do toho spravnyho :o)

eliskah: na zkousku mas moznost 1 terminu a 2 opravnejch, takze si akorat prisla o ten prvni a budes to mit az na dalsi pokus

a odpoved na tvoje otazky ohledne leta - ne a ne...byla sem v praci :o(
Návrat nahoru Goto down
http://musheeblog.wz.cz
Láďa




Po?et p?ísp?vk? : 51
Join date : 25. 10. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 11:32 pm

Lucko, já vůbec nevěděl že nám bude někdo kontrolovat papírový indexy. To jako kdy?

Zimní Petříček mi taky ještě chybí, i když jsem mu to na jaře posílal. Nedělám si ale iluze, že si to v mejlu vyzved.

Eliško, na FF jdu zejtra. Maj tam od 1400 do 1600. Tak se pokusim hned ve 1400. Dyžtak zavolej (602 211 817).

Léto je parádní, až na několik zranění. Už jsem nechal u doktorů 120 kč na poplatcích!
Návrat nahoru Goto down
Imzadi

Imzadi


Po?et p?ísp?vk? : 62
Join date : 03. 12. 07
Age : 40
Location : Praha

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 12:43 pm

Láďa: jestli mas uz vsechno OK, tak klidne hned. Nejpozdejsi termin ale ted nevim...
Musis odnest index na studijni, vyzvednout si tam nejakej papir jako "prihlasku" do dalsiho semestru a vyplnit to. Index si tam nechaj a spocitaj ti tam kredity a daj razitko. Za cca 2-3 tydny si ho tam muzes jit zase vyzvednout
Návrat nahoru Goto down
http://musheeblog.wz.cz
Láďa




Po?et p?ísp?vk? : 51
Join date : 25. 10. 07

jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 6:34 pm

Pár postřehů z dnešní návštěvy FF:

Fronty jak za komunistů. Naštěstí jsem potřeboval zajít jen kvůli zápisu do IS, což řešej v přízemí u počítačů.

Tam mi překvapivě řekli, že Kermese 1, kterýho mám zapsanýho v papírovym indexu mi oni do IS zapsat nemůžou, že to prej někdo od nás. Honza Rod?

Naprosto bez problémů mi ale odškrtli zápis mylně zapsanýho Úvodu do filosofie, kterej se v LS vůbec nekonal.

Potkal jsem kamarádku, co studuje jinde na FF a podle ní, je nejkrajnější termín pro odevzdání papírovýho indexu ke kontrole KONEC září. Rád bych si to někde přečet oficiálně, ale v záplavě textu na ff.cuni.cz jsem nic takovýho nenašel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





jde tam dneska někdo Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde tam dneska někdo   jde tam dneska někdo Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
jde tam dneska někdo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Velice provizorni forum nova media :: systemy elektr. vzdelavani - P. Stepanek-
Přejdi na: