Velice provizorni forum nova media
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velice provizorni forum nova media

forum studaku novych medii
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 ZK denisa

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
marie skalova




Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 25. 10. 07

ZK denisa Empty
PříspěvekPředmět: ZK denisa   ZK denisa Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 7:52 pm

tak ja mam po zkousce u denisy, je to naprosta pohoda, opravdu se neni ceho bat. O co teda jde? Chce, aby na blogu byly vsechny ty ukoly (plus minu, mne tam myslim taky neco malo chybi...) a hlavne: nedavejte to tam uuuplne na posledni chvili (jako ja), vypada to kapku ehm blbe...jinak, zakladem je to shrnuti a kriticke zhodnoceni jednoho clanku...Radim, udelat to poradne!!! Ja to odflakla a Denisa me jakso vynadala, jakoze by to melo byt mnohem lepsi a ne jen jit po povrchu...coz mela bohuzel zcela pravdu, delala jsem tona posledni chvili, tento elaborat ji poslete tak tyden dopredu...pokud to budete mit dobry (a i dyby ne, jako ja), tak je to uplne v poho. Bude si o tom clanku s vama povidat, takze: mejte ho dobre zmaklej (ne, jako ehm ja...)...jinac se bude jeste ptat co byste chteli psat na diplomku.

Celkove muzu rict toto: Denisa je opravdu desne mila, nesnazi se rozhodne nikoho potopit, naopak!!! Myslim, ze da vsem za 1!!!!

Takze klid a nohy v teple, decka!!!
Návrat nahoru Goto down
koan




Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 25. 10. 07

ZK denisa Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZK denisa   ZK denisa Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 4:49 pm

Ahoj. Uplne souhlasim s Maruskou. Denisa je fajn a vsem tu jednicku da. Jen chce opravdu kvalitni praci - mne taky dooooost pohanila (a nedivim se) a vsechny ukoly na blogu - ale opravdu vsechny - nedala mi znamku, ze tam nemam vse, da mi ji az doplnim. a opravdu ty veci cte a dukladne, takze si dejte zalezet. nechce nikoho vyhazovat, ale asi by chtela, abysme se naucili psat a myslet;)
Návrat nahoru Goto down
marie skalova




Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 25. 10. 07

ZK denisa Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZK denisa   ZK denisa Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 9:09 pm

jeste dodavam: misa ma zcela pravdu, Denisa si cte prispevky na blogu dukladne, vedela presne, co jsem kde a jak psala a bavila se se mnou o tom, je asi dobry se snazit to napsat nejak poradne...ale bat se neni opravdu ceho!!!
Návrat nahoru Goto down
Martina




Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 25. 10. 07

ZK denisa Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZK denisa   ZK denisa Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 5:35 pm

Ahojte děcka SmileSmileSmile. Nějak s Eliškou řešíme, co vlastně je ten Cooperation Project (Rheingold), a nějak se nemůžeme k ničemu dobrat... Ve smyslu "co to jako sakra je" Smile a "co z toho máme my udělat" Smile, tak kdybyste někdo byl chytřejší, a chtěl poradit, docela dost byste nám pomohl. SmileSmileSmileSmile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ZK denisa Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZK denisa   ZK denisa Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
ZK denisa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Velice provizorni forum nova media :: ZKOUSKY :: Denisa-
Přejdi na: