Velice provizorni forum nova media
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velice provizorni forum nova media

forum studaku novych medii
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 zkouska u petricka - info

Goto down 
+3
Masstall
Imzadi
Majka
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Majka
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 54
Join date : 24. 10. 07

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 5:52 pm

Pavel psal:
"Jeste sem si vzpomnel kdyz sem to tu znova procital ze tu byl dotaz na zapocet z Petricka. Na to sem se ho nahodou ptal. Tagze:



Petricek by rad od kazdeho nejakou kratkou esej (cca 5-10 str.) o necem co NAS zajima. Opet tedy zcela otevrene tema, coz nekomu muze delat problemy co jako... Tak sem se ho zeptal trochu vic a vzhledem k tomu ze ho trochu znam je to asi tak, ze by rad nejakou uvahu o necem ze sveta novych medii, grafiky, vytvarna ci umeni vubec. On je sice filosof s primarnim zamerenim na moderni franc. filosofii (Deleuze, Guattari, Foucalt) a semiotiku, ale rad se necha inspirovat umenim a vizualitou ikdyz to neni jeho obor. Pokud se vam povede napsat kratke zamysleni na nejake umelecke bo vytvarne tema v nemz predevsim predvedete svuj vlastni zajem o problematiku, bude to ono. Jak rikal - radsi budu cist neco mimo misu ale zajimavyho, nez erudovanou ale nudnou filosofickou esej. Je dost toleratni a dsot magor tagze se nebat. Eseje mu posilejte mejlem na m.petricek@post.cz a nejlip i vytisteny nechat v jeho prihradce na UFARU ale to nejni asi nutny. Po precteni by se mel ozvat s pripominkama a bude se chtit sejit na pokec, kerej urcite nebude ostrou zkouskou jako spis pratelsky rozhovor na tema eseje. Uff. No snad vam to pomuze.

"
Návrat nahoru Goto down
https://novamedia.forumczech.com
Imzadi

Imzadi


Po?et p?ísp?vk? : 62
Join date : 03. 12. 07
Age : 40
Location : Praha

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 4:21 pm

Super, díky za info

jenom ještě dotaz...zřejmě na všechny - máme toho Petříčka jednosemestrálně, nebo dvousemestrálně ?!! (tzn. chce tu esej teď, nebo až na konci letního?)
Návrat nahoru Goto down
http://musheeblog.wz.cz
Masstall




Po?et p?ísp?vk? : 8
Join date : 31. 10. 07
Age : 43
Location : Srbsko

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 7:30 pm

Jo, ted mi taky neco doslo. Pri kontrole v IS jsem zjistil, ze mam automaticky zapsany predmet i na letni semestr a ze za zimni mam uz zapsanou (sice 0 kreditu ale splneno) atestaci... Tak to vypada, ze to opravdu je dvousemestralni prednaska a ze ten esej chce mozna az na konci letniho. No nejsem si jistej, ale jeste mu napisu mejl a zkusim to zjistit.
Návrat nahoru Goto down
http://masstallovo.org
Láďa




Po?et p?ísp?vk? : 51
Join date : 25. 10. 07

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 7:49 pm

To bude od tebe velkorysý. Dík!
Návrat nahoru Goto down
eliskah




Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 01. 11. 07

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeThu Jan 31, 2008 12:22 pm

kdepak, presne na tohle jsem se ptala zuzky a rikala, ze my to mame jednosemestralni... a ze si amme nechat prezapsat ten predemt podle toho kodu, jak jsem tady psala... takovy predmet ovsem neexistuje... takze nevim
Návrat nahoru Goto down
Masstall




Po?et p?ísp?vk? : 8
Join date : 31. 10. 07
Age : 43
Location : Srbsko

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeThu Jan 31, 2008 7:09 pm

>eliskah: hm, zajimavy. A proc teda se mi v IS automaticky objevil predmet Myšlení obrazem: interpretace textů a interpretace obrazů s kodem AFS100231 na letni semestr? Za zimni mam 0 kreditu a na letni je v planu 6. Moc tomu teda nerozumim.  Aspon ta zuzka v tom mela mit jasno, achjo...
Návrat nahoru Goto down
http://masstallovo.org
Imzadi

Imzadi


Po?et p?ísp?vk? : 62
Join date : 03. 12. 07
Age : 40
Location : Praha

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeSat Feb 02, 2008 5:32 pm

Masstall napsal:
>eliskah: hm, zajimavy. A proc teda se mi v IS automaticky objevil predmet Myšlení obrazem: interpretace textů a interpretace obrazů s kodem AFS100231 na letni semestr? Za zimni mam 0 kreditu a na letni je v planu 6. Moc tomu teda nerozumim.  Aspon ta zuzka v tom mela mit jasno, achjo...

protože sis tenhle předmět ručně zapsala na začátku studia
když je předmět dvousemestrální, automaticky se propíše do dalšího semestru, kde má pokračovat. Samozřejmě předmět nemohl tušit že sme blbý a zapsali sme si ho omylem.
Jsem na tom stejně jako ty, taky sem si zapsala spatnej...

řekla bych že nejjednodušší řešení je napsat maila Michalovi Novotnýmu, kterej se o IS stará, aby nám škrtnul ten špatnej a zapsal správnej, je to otázka pár dní...akorát by to chtělo zjistit, kterej předmět je teda ten správnej
Návrat nahoru Goto down
http://musheeblog.wz.cz
Láďa




Po?et p?ísp?vk? : 51
Join date : 25. 10. 07

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeSat Feb 02, 2008 10:25 pm

Jak by řek Petříček: "hledejte stopu a najdete pravdu" Nebo taky ne.

Mě by spíš zajímalo, jestli to vůbec někdo z nás má zapsaný dobře.
Návrat nahoru Goto down
Martina




Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 25. 10. 07

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 1:21 pm

A už ste někdo něco napsal??? Já teda ještě neee SmileSmileSmileSmileSmile Nejsem moc invenční, alespoň co se stopy týče SmileSmileSmileSmileSmile
Návrat nahoru Goto down
Imzadi

Imzadi


Po?et p?ísp?vk? : 62
Join date : 03. 12. 07
Age : 40
Location : Praha

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 4:07 pm

Já taky zatim nemam ani čárku...čekam až na nějakou stopu narazim :o)
Návrat nahoru Goto down
http://musheeblog.wz.cz
Martina




Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 25. 10. 07

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 5:03 pm

Tak co ta STOPA, já ji asi pomalu ale jistě ztrácím SmileSmile Tak si dělám orientační průzkum, co ostatní???? SmileSmile
Návrat nahoru Goto down
Láďa




Po?et p?ísp?vk? : 51
Join date : 25. 10. 07

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 6:11 pm

takže to shrnem:

Marek si z toho obrovskýho výčtu možnejch kódů zvolil AFS100231 a má zapsáno s nulou

Jarka to samý

a Pavel taky

My ostatní jsme holt jak se zdá losovali špatně....
Návrat nahoru Goto down
Martina




Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 25. 10. 07

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 7:07 pm

Já mám taky s nulou. A kód mám AFS 100231
Návrat nahoru Goto down
Martina




Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 25. 10. 07

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 7:07 pm

teda AFV 3000 68
Návrat nahoru Goto down
Láďa




Po?et p?ísp?vk? : 51
Join date : 25. 10. 07

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 8:51 pm

A nic si mu ještě neposílala, že jo? To je divný, mám stejnej kód, ale ani tu blbou nulu...
Návrat nahoru Goto down
Martina




Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 25. 10. 07

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 9:21 pm

No neposílala sem nic, takže nulu mám u výsledku. Jinak by to mělo, teda dle mého IS, být za 6 kreditů. Ale uvidíme:)
Návrat nahoru Goto down
Imzadi

Imzadi


Po?et p?ísp?vk? : 62
Join date : 03. 12. 07
Age : 40
Location : Praha

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 3:00 pm

Láďa napsal:
A nic si mu ještě neposílala, že jo? To je divný, mám stejnej kód, ale ani tu blbou nulu...

ono je to jedno, nula ti stejne nepomuze, kdyz je to za jinej predmet...
Návrat nahoru Goto down
http://musheeblog.wz.cz
Martina




Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 25. 10. 07

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeThu Feb 14, 2008 3:46 pm

Tak sme včera byly s Maruškou u Petříčka. Tady se fakt není čeho bát, stačí mu poslat nějakou tu esej, potom za ním zajít, a on Vám to naproto bez problémů zapíše, skoro na nic se neptá.Smile Takže pište, pište SmileSmile
Návrat nahoru Goto down
eliskah




Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 01. 11. 07

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeThu Feb 14, 2008 4:07 pm

vubec na nic se nepta... reknete: "vcera jsem poslala esej", on rekne "dobre", paks e musite najit v jeho vypisu ISu (a to i se spatne zapsanym kodem) a hotovo:o)
Návrat nahoru Goto down
Imzadi

Imzadi


Po?et p?ísp?vk? : 62
Join date : 03. 12. 07
Age : 40
Location : Praha

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 1:32 pm

vy ste vsichni fakt vtipny...ja vim ze na vlastni zkousce se neni proc bat, ale "stačí mu poslat nějakou esej" je pro me asi tak to nejhorsi co se da delat...to uz bych se radsi naucila nejaky filozofy a pak mu tam o nich vypravela :o(
Návrat nahoru Goto down
http://musheeblog.wz.cz
Láďa




Po?et p?ísp?vk? : 51
Join date : 25. 10. 07

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 3:01 pm

No hale, já taky zjišťuju, že to psaní (a možná i myšlení) neni už co bejvalo. Koneckonců Saša mi taky posílal do závěrečnýho mejlu, že bych neměl tolik šetřit slovama. Takže na Petříčka jsem zplodil necelý 3 normostránky - shrnutí části jednoho článku o tom, jak oči vnímaj zvuk, uši obraz atp. K tomu jsem přidal jeden odstavec vlastních myšlenek...

Zejtra mu to hodit do kasliku.

Mimochodem doporučuju všem zařídit si VPN připojení pro svůj školní účet. Můžete pak z domova otevírat elektronický časopisy, s nimiž má škola smlouva o přístupu. Třeba Nature atp.

Tutoriál: http://dl.cuni.cz/course/view.php?id=258
Návrat nahoru Goto down
Imzadi

Imzadi


Po?et p?ísp?vk? : 62
Join date : 03. 12. 07
Age : 40
Location : Praha

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 9:38 am

jenom takovej dotaz...je tu jeste nekdo krome me, kdo mu to neodevzdal? nebo se uz muzu jit rovnou obesit?
Návrat nahoru Goto down
http://musheeblog.wz.cz
jarka




Po?et p?ísp?vk? : 16
Join date : 25. 10. 07

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:23 pm

já se hrdě hlásím k tobě do klubu! :-) Taky ho nemám, a přemejšlim, jak to udělat, abych se tomu vyhla. Prý šlerka bude tenhle rok učit to samý... báby povídaly...
Návrat nahoru Goto down
Imzadi

Imzadi


Po?et p?ísp?vk? : 62
Join date : 03. 12. 07
Age : 40
Location : Praha

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 2:26 pm

jo, Slerka bude ucit ty zaklady filozofie, ale ja mluvila jeste o tom prvnim, o tom "hledani stop"..."Mysleni obrazem" se to jmenovalo.
Ty zaklady filozofie Petricek snad ten minulej semestr ani nevyucoval, teda aspon podle toho co se keme doneslo...
Návrat nahoru Goto down
http://musheeblog.wz.cz
jarka




Po?et p?ísp?vk? : 16
Join date : 25. 10. 07

zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitimeMon Sep 22, 2008 5:14 pm

a co z toho je vlastne povinny predmet? mysleni obrazem nebo zaklady filosofie? ja mela pocit ze je to oboji to same, ale asi se pletu, mam v tom teda dost hokej :-D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





zkouska u petricka - info Empty
PříspěvekPředmět: Re: zkouska u petricka - info   zkouska u petricka - info Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
zkouska u petricka - info
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ZKOUSKA

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Velice provizorni forum nova media :: ZKOUSKY :: Petricek-
Přejdi na: